Připravili jsme pro Vás možnost koupit kondiční jízdu pro Vaše známé a darovat ji pod vánoční stromeček formou dárkového poukazu.

Je to vhodná varianta pro řidiče, kteří dlouho neřídili nebo se bojí sednout za volant. Formou dárkového poukazu od nás dostanete kondiční jízdu, která trvá hodinu a půl, kde postupně projedeme různé úseky, které mohou dělat potíže. Záleží pak již na domluvě, jestli budete chtít procvičit jízdu jen na parkovišti, frekventovaných silnicích a nebo třeba couvání.

Cena je stejná, která je uvedená v ceníku a nevztahují se na ni žádné další poplatky. Dárkový poukaz si můžete prohlédnout v předchozím článku Dárkový poukaz na autoškolu.

Proto neváhejte a kontaktujte nás telefonicky 777 774 573, emailem info@autoskolaelias.cz nebo osobně u nás v kanceláři na ulici Cejl 66, Brno.